Kontraktinė
gamyba

UAB „NVT“ kuria ir gamina privačių prekės ženklų produktus partneriams, dirbantiems Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos ir Ukrainos rinkose.

DAUGIAU

Vaistų
registracija

Teikiamos vaistų registracijos ir perregistracijos paslaugos, esame registruotojas, dirbantis Baltijos šalių rinkoje.

DAUGIAU

Didmeninė
prekyba

Didmeninė vaistų prekyba vykdoma pagal GPP (geros platinimo praktikos) reikalavimus, patvirtintus Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos.

DAUGIAU

Didžiuojamės galėdami gaminti šių prekės ženklų produktus

PASLAUGOS

Naujų produktų
kūrimas

Bendradarbiaudami su ilgalaikiais partneriais ir pasauliniais žaliavų gamintojais ir tiekėjais bei įsiklausydami į kliento poreikius siekiame parinkti kuriamų produktų sudėtį, išrinkti kokybiškiausius komponentus. Pasitelkdami savo patirtį padedame sukurti produktus, pasižyminčius unikalia sudėtimi, novatoriškumu bei konkurencingumu šiuolaikinėje farmacijos rinkoje.

Tyrimai ir
Mokslinė medžiaga

Kurdami naujus produktus bei parinkdami veikliuosius komponentus ir siekdami užtikrinti preparatų saugumą ir efektyvumą nuolat sekame naujausius mokslo pasiekimus. Vystant produktus bendradarbiaujame su gamintojais, taikančiais moderniausias technologijas, užtikrinančias gaminamo produkto konkurencingumą ir kokybę.

Rinkodara ir
rinkotyra

Mūsų komandoje dirba patyrę sveikatos mokslų specialistai, kompetentingi medicinos mokslų daktarai, marketingo ekspertai. Siekiame informuoti apie mūsų vystomų produktų privalumus ir naudą sveikatai.

Vizija ir tikslai

Bendradarbiaudami su ilgalaikiais partneriais ir pasauliniais žaliavų gamintojais ir tiekėjais bei įsiklausydami į kliento poreikius siekiame parinkti kuriamų preparatų sudėtį, išrinkti kokybiškiausius komponentus. Pasitelkdami savo patirtį padedame sukurti produktus, pasižyminčius unikalia sudėtimi, novatoriškumu bei konkurencingumu šiuolaikinėje farmacijos rinkoje.
Įmonės tikslas – kurti, gaminti ir tiekti rinkai aukštos kokybės novatoriškus produktus, padedančius gerinti žmonių sveikatą. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, yra glaudžiai bendradarbiaujama su pasauliniais vaistų ir maisto papildų gamintojais, mokslinių tyrimų kompanijomis, specialistais, dirbančiais medicinos ir farmacijos srityse.

Gaukite asmeninę
konsultaciją

EL. PAŠTAS 
info@nvt.lt

TELEFONAS
+370 37 408547

ADRESAS
Sodų g.1
Linksmakalnio k.
Kauno raj.
53290

SEKITE MUS

KYLA
KLAUSIMŲ?